X

Zapisz się do naszego newslettera, a pierwszy skorzystasz z wyjątkowych ofert

[ -> Zapisz sie

Polityka prywatności

Polityka prywatności sklepu www.juka.pl określa zasady wykorzystywania, gromadzenia i przetwarzania danych osobowych pozyskany przez sklep internetowy www.juka.pl którego właścicielem jest firma Tajmax Mieczyński, Gracz, Liszka Spółka Jawna z siedzibą ul. Kazimierza Wielkiego 43, 30-074 Kraków.

Dokładamy wszelkich starań aby zabezpieczyć i ochronić Twoje dane osobowe przed działaniem osób trzecich.
Dane osobowe pobierane są przez Tajmax Spółka Jawna w celu prowadzenia sklepu internetowego, w szczególności:
  • optymalizacji serwisu do potrzeb klientów,
  • rejestracji konta użytkownika oraz logowania do konta,
  • realizacji zamówień oraz rezerwacji złożonych za pośrednictwem sklepu,
  • zawarcia umowy sprzedaży produktów oraz do obsługi reklamacji,
  • przesyłania na podany adres poczty elektronicznej informacji o statusie zamówienia oraz rezerwacji, oraz zamówionego biuletynu informacyjnego (newsletter).


Dane klientów jakie są niezbędne do realizacji zamówienia lub rezerwacji w sklepie internetowym, dane są wykorzystywane również w procesie rejestracji:
  1. imię oraz nazwisko,
  2. adres zamieszkania,
  3. adres do wysyłki towaru,
  4. adres e-mail,
  5. telefon kontaktowy,

Podanie powyższych danych jest dobrowolne i wymaga zgody Klienta. Jeżeli Klient wyraził zgodę na otrzymywanie biuletynu informacyjnego (newsletter), adres e-mail Klienta będzie wykorzystywany w celach marketingowych sklepu www.www.juka.pl
W przypadku cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych prosimy o przesłanie informacji za pomocą formularza kontaktowego lub przesyłając informacje na adres kontakt@juka.pl.
Zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. Nr. 133 z dnia 29.08.1997r.) zapewniamy zalogowanym użytkownikom serwisu możliwość wglądu do swoich danych osobowych oraz ich edycję. Zmiany można wprowadzać po zalogowaniu się na stronie www.juka.pl.
Dane osobowe zawarte w formularzach są przechowywane oraz przetwarzane zgodnie z wymogami prawa, w szczególności z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. Nr. 133 z dnia 29.08.1997r.).