X

Zapisz się do naszego newslettera, a pierwszy skorzystasz z wyjątkowych ofert

[ -> Zapisz sie

O sklepie internetowym

Jesteśmy częścią firmy Tajmax Spółka Jawna założonej w 1990 roku w Krakowie. Sklep internetowy Juka.pl powstał w 2007r, jako odpowiedź na rozwijający się rynek e-commerce w Polsce. Pierwsze zamówienie zostało zrealizowane 10.05.2007, od tego czasu zrealizowaliśmy prawie 500 000 zamówień.

Od początku sklep internetowy był częścią sklepu detalicznego gdzie można do tej pory bezpłatnie odbierać złożone zamówienia. Sklep detaliczny mieści się na osiedlu Strusia 1a w Krakowie. Jesteśmy nieprzerwanie w jednym punkcie od 20 lat dzięki czemu jesteśmy najbardzej znanym sklepem w Krakowie.
Sklep detaliczny

Obecnie zespół sklepu internetowego Juka.pl liczy 14 osób posiadających wieloletnie doświadczenie w sprzedaży AGD, RTV. Bardzo ważna jest dla Nas znajomość towaru który sprzedajemy dlatego każdy dział jest obsługiwany przez handlowców którzy są specjalistami w swojej branży. Bezpośrednia współpraca z producentami oraz oficjalnymi dystrybutorami daje Nam przewagę nad innymi sklepmi internetowymi. Każdy handlowiec nieustannie poszerza swoją wiedzę na licznych szkoleniach oraz konferencjach organizowanych przez producentów.

Aktualnie zarezerwowany wcześniej towar można odbierać z kilku punktów, w Białymstoku oraz w Krakowie.

Białystok, ulica I Armii Wojska Polskiego 9 (magazyn 8, dawne magazyny HAVO), w tym punkcie realizowane są transakcje TAX FREE, (mapa)

Kraków, osiedle Strusia 1a, (mapa)

- Kraków, ulica Makuszyńskiego 18, (mapa)

- Kraków, ulica Łokietka 14, (mapa)


Naszym atutem jest również magazyn o powierzchni 4 000 m2, dzięki któremu masz gwarancję że zamawiany przez Ciebie towar mamy na stanie. Nie oferujemy towaru którego nie posiadamy. Dzięki temu zamówiony towar możesz odebrać jeszcze w tym samym dniu.


Magazyn glówny
Magazyn główny

Wybieramy tylko sprawdzonych partnerów biznesowych dlatego towar dostarczamy firmą kurierską DB Schenker. Europejska Fundacja Zarządzania Jakością (EFQM) przyznała wyróżnienie dla DB Schenker na poziomie 5 gwiazdek. To pierwsza tak wysoka ocena w polskiej branży TSL.

DB Schenker