Bądź zawsze na bieżąco!

Newsletter

Bądź pierwszym, który otrzyma informację o naszych promocjach oraz wyjątkowych ofertach.

Dzięki temu będziesz na bieżąco otrzymywać:

  • informacje o ciekawych promocjach
  • informacje o atrakcyjnych konkursach
  • kody rabatowe tylko dla naszych subskrynentów
newsletter

Zapisz się do naszego newslettera, a pierwszy skorzystasz z wyjątkowych ofert

Wpisz adres e-mail:

O sklepie internetowym

Sklep internetowy Juka.pl powstał w 2007r, jako odpowiedź na rozwijający się rynek e-commerce w Polsce. Pierwsze zamówienie zostało zrealizowane 10.05.2007, od tego czasu zrealizowaliśmy prawie 200 000 zamówień.

Od początku sklep internetowy był częścią sklepu detalicznego gdzie można do tej pory bezpłatnie odbierać złożone zamówienia. Sklep detaliczny mieści się na osiedlu Strusia 1a w Krakowie. Jesteśmy nieprzerwanie w jednym punkcie od 20 lat dzięki czemu jesteśmy najbardzej znanym sklepem w Krakowie.
Sklep detaliczny

Obecnie zespół sklepu internetowego Juka.pl liczy 14 osób posiadających wieloletnie doświadczenie w sprzedaży AGD, RTV. Bardzo ważna jest dla Nas znajomość towaru który sprzedajemy dlatego każdy dział jest obsługiwany przez handlowców którzy są specjalistami w swojej branży. Bezpośrednia współpraca z producentami oraz oficjalnymi dystrybutorami daje Nam przewagę nad innymi sklepmi internetowymi. Każdy handlowiec nieustannie poszerza swoją wiedzę na licznych szkoleniach oraz konferencjach organizowanych przez producentów.

Aktualnie zarezerwowany wcześniej towar można odbierać z kilku punktów, w Białymstoku, w Krakowie oraz w Warszawie.

Białystok, ulica I Armii Wojska Polskiego 9 (magazyn 8, dawne magazyny HAVO), w tym punkcie realizowane są transakcje TAX FREE, (mapa)

- Białystok, ulica Przędzalniana 6 (dawny magazyn AVANS), w tym punkcie realizowane są transakcje TAX FREE, (mapa)

Kraków, ulica Ciepłownicza 23 (magazyn główny sklepu, rezerwacje złożone do godziny 13:00 można odebrać w tym samym dniu), (mapa)

Kraków, osiedle Strusia 1a, (mapa)

- Kraków, ulica Makuszyńskiego 18, (mapa)

- Kraków, ulica Łokietka 14, (mapa)

- Poznań, ulica Obodrzycka 61, (mapa)

Warszawa, ulica Radarowa 14, (mapa)Naszym atutem jest również magazyn o powierzchni 4 000 m2, dzięki któremu masz gwarancję że zamawiany przez Ciebie towar mamy na stanie. Nie oferujemy towaru którego nie posiadamy. Dzięki temu zamówiony towar możesz odebrać jeszcze w tym samym dniu.


Magazyn glówny
Magazyn główny

Wybieramy tylko sprawdzonych partnerów biznesowych dlatego towar dostarczamy firmą kurierską DB Schenker. Europejska Fundacja Zarządzania Jakością (EFQM) przyznała wyróżnienie dla DB Schenker na poziomie 5 gwiazdek. To pierwsza tak wysoka ocena w polskiej branży TSL.

DB Schenker