X

Zapisz się do naszego newslettera, a pierwszy skorzystasz z wyjątkowych ofert

[ -> Zapisz sie

Czas realizacji zamówienia

Czas realizacji zamówienia jest uzależniony od formy transportu oraz płatności.

Przesyłka kurierska - firma kurierska dostarcza zamówiony towar pod adres podany w zamówieniu w przeciągu 1 - 2 dni roboczych od dnia jej nadania z magazynu. Korzystamy tylko z usług specjalistycznych firm kurierskich w celu zapewnienia jak najwyższych standardów jakości.
Przy odbiorze proszę sprawdzić zawartość przesyłki czy nie uległa uszkodzeniu w transporcie. Jeżeli przesyłka wzbudza jakiekolwiek wątpliwości proszę odmówić jej odbioru oraz niezwłocznie poinfomować o tym Biuro Obsługi Klienta telefonicznie pod numerem (12) 383-34-39. Po otrzymaniu informacji o uszkodzeniu przesyłki niezwłocznie wyślemy kolejną przesyłkę pod wskazany adres.

Odbiór osobisty w sklepie - towar jest przewożony z magazynu głównego w Krakowie do wskazanego w rezerwacji punktu. Czas dostarczenia towaru do punktu jest uzależniony od odległości od magazynu i może potrwać od 1 do 3 dni roboczych. Odbiór zarezerwowanych towarów w punkcie jest zawsze bezpłatny.

Przy każdym produkcie znajduje się informacja o dostępności produktu na naszym magazynie.

Produkty o statusie Wysyłamy w 24 godziny zostaną wysłane w ciągu jednego dnia roboczego.

Ostatnie sztuki - to towary które kończą się na magazynie głównym. Jeżeli zamawiane ilości będą większe niż jedna sztuka wysyłka może się opóźnić, jednak zawsze pracownik Biura Obsługi Klienta poinformuje o tym mailowo.

Brak na magazynie - niestety nie mamy towaru na magazynie głównym, zostanie on zamówiony dla klienta.

Zamówienie zostanie wysłane najszybciej jeżeli płatność nastąpi gotówką w momencie odbioru zamawianego towaru. W przypadku płatności przelewem wysyłka towaru nastąpi po zaksięgowaniu pieniędzy na koncie sklepu.